Menu Zavřeno

AKTUÁLNĚ

24.02.2021 – INFORMACE K OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19

I přes proklamace vlády a státních orgánů nemáme dosud žádné informace týkající se plánovaného spuštění očkování proti COVID-19 v ordinacích praktických lékařů od 01.03.2021.

V současné době tak přijímáme pouze neoficální registrace zájmu o očkování v naší ordinaci.

Nemůžeme však potvrdit:

 • kdy se začne skutečně očkovat
 • jakou vakcínou budeme očkovat
 • klíč k pořadí jednotlivých pacientů v očkování

Pokud máte zájem o očkování v naší ordinaci kontaktujte nás přednostně e-mailovou formou na speciální e-mailovou adresu: ockovani@rybackova.cz.

Do mailu prosíme uveďte pouze: příjmení, jméno, datum narození a aktuální kontaktní telefonní číslo.

Pouze pokud nejste schopni komunikovat e-mailem, použijte pro sdělení zájmu také telefonní číslo ordinace: 222 948 745, kde Váš zájem o očkování také zaznamenáme.

Pozor! Uvedené sdělení zájmu o očkování není registrací do vládního rezervačního systému! Jedná se pouze o informaci pro nás, kdo bude mít zájem o očkování v naší ordinaci.

Pokud máte zájem o očkování mimo naší ordinaci, např. v očkovacím centru, doporučujeme registrovat se do oficiálního registračního systému: registrace.mzcr.cz

24.02.2021 – PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ

Upozorňujeme klienty, že naše ordinace bude od středy 03.03.2021 do pátku 05.03.2021 z důvodu plánované dovolené uzavřena.

V akutních případech se obraťte na zastupující lékařku: MUDr. Sušánková, Saratovská181/5, Praha 10.

26.01.2021 – INFORMACE O OČKOVÁNÍ V HL. M. PRAZE

Dnes byly spuštěny informační web a informační linka magistrátu hl. m. Prahy o očkování proti Covid-19:

Na uvedených stránkách je k dispozici podrobný průvodce registrace a rezervace do centrálního registru očkování, včetně odpovědí na nejčastěji kladené otázky týkající se očkování.

Stále platí, že naše ordinace nemá informace, kdy bude dostupná vakcína pro praktické lékaře a proto bohužel naše ordinace zatím očkování neprovádí.

24.01.2021 – PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ

Upozorňujeme klienty, že naše ordinace bude v pátek 29.01.2021 z důvodu plánované dovolené uzavřena.

V akutních případech se obraťte na zastupující lékařku: MUDr. Sušánková, Saratovská181/5, Praha 10.

19.01.2021 – INFORMACE O OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 A O AKTUÁLNÍM PROVOZU ORDINACE

Z důvodu značného množství telefonických dotazů na očkování proti Covid-19 aktuálně informujeme naše klienty:

 • I přes maximální snahu získat pro naší ordinaci očkovací látku (vakcínu) proti Covid-19, se to dosud nepodařilo, protože centrálně nejsou vakcíny pro ordinace praktických lékařů poskytovány a na úrovni hl. města Prahy ani městské části Praha 10 rovněž nejsou dostupné. Proto naše ordinace zatím očkování neprovádí.
 • Jelikož je naše ordinace aktuálně značně vytížená, nejsme schopni v současnosti registrovat naše klienty do centrálního registru očkování. Výjimkou jsou pouze klienti seniorského věku, kteří žijí sami a nemají nikoho (rodinu, přátelé, sousedy…), kdo by je zaregistroval.
 • Veškeré informace o očkování, vč. odkazů na centrální registr očkování najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví | Očkování Covid-19
 • Pokud se situace s očkováním změní, nebo budeme mít jakékoli další informace, budou okamžitě zveřejněny zde na webových stránkách.
 • Při osobní návštěvě ani v telefonu Vám žádné jiné ani podrobnější informace týkající se očkování nejsme schopni sdělit!

Zároveň opět žádáme a vyzýváme naše klienty, aby s ohledem na zmíněné enormní vytížení naší ordinace a s ohledem na protiepidemická opatření:

 • svou návštěvu v naší ordinaci telefonicky konzultovali se sestřičkou, z důvodu omezení počtu klientů v čekárně a ordinaci
 • svou návštěvu důkladně zvážili a neakutní záležitosti (např. recepty pravidelných léků) řešili přednostně telefonicky nebo e-mailem.
 • používali roušky po celou dobu návštěvy naší ordinace a ihned po vstupu do čekárny provedli důkladnou desinfekci rukou připraveným des. roztokem

Z kapacitních důvodů jsme rovněž pozastavili příjem nových pacientů.

27.12.2020 – BEZPLATNÉ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ

Naše ordinace se zapojila do systému bezplatného antigenního testování infekce SARS CoV-2. Testy provádíme pouze pro naše registrované klienty a na test je nutné se předem telefonicky objednat.

Upozorňujeme, že test nebude proveden bez předchozí telefonické domluvy.

09.12.2020 – PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ

Upozorňujeme naše klienty, že naše ordinace bude z důvodu plánované dovolené ve dnech 21.12. až 23.12.2020 uzavřena.

V akutních případech se obraťte na zastupující lékařku: MUDr. Sušánková, Saratovská181/5, Praha 10.

23.10.2020 – PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ

Upozorňujeme naše klienty, že naše ordinace bude z důvodu plánované dovolené ve dnech 29.10. a 30.10.2020 uzavřena.

V akutních případech se obraťte na zastupující lékařku: MUDr. Sušánková, Saratovská181/5, Praha 10

20.09.2020 – UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY

S ohledem na aktuální nepříznivou epidemickou situaci žádáme všechny klienty, aby:

 • svou návštěvu v naší ordinaci telefonicky konzultovali se sestřičkou, z důvodu omezení počtu klientů v čekárně a ordinaci
 • svou návštěvu důkladně zvážili a neakutní záležitosti (např. recepty pravidelných léků) řešili přednostně telefonicky nebo e-mailem.
 • používali roušky a ihned po vstupu do čekárny provedli důkladnou desinfekci rukou připraveným des. roztokem